Послуги

ПОСЛУГИ

Завдяки нашому багаторічному досвіду у цій галузі та тисячам успішних проектів,

ми раді запросити Вас стати одним з наших партнерів!

Риштування

Фасадні риштування (рамні) призначені для виконання будівельно-монтажних та оздоблювальних робіт. Жорстка рама і надійні вузли з’єдання дозволяють швидко монтувати риштування, забезпечуючи хорошу стійкість “сітки” риштування. Використовуючи додаткові елементи (консолі, ферми тощо) можна змінювати робочий простір та надавати конструкції риштування потрібну конфігурацію. Елементи риштування можуть бути як пофарбованими, так і оцинкованими.


Опалубка

Для оптимальної реалізації Вашого будівельного проекту пропонуємо на основі комплектуючих європейського виробника високотехнологічну систему будівельної опалубки стін та перекриття”БудМайстер”. Модульна система конструкції опалубки, легкість, економічність дозволяють здійснювати монтаж швидко, без застосування крану, що забезпечує високий рівень техніки безпечної праці. Завдяки використанню високоякісних матеріалів та строгому дотриманню технологічних циклів, всі елементи опалубки призначені для багатократного монтажу. Розрахунок елементів опалубки здійснюється за допомогою спеціалізованої комп’ютерної програми, яка дозволяє точно запроектувати та прорахувати кількість елементів опалубки, які необхідні для використання на конкретному об’єкті.


Пересувні  підмостки

В підмостках “БудМайстер”, “VIRASTAR”, “ВАРІАНТ” кріплення елементів конструкції здійснюється за допомогою самофіксуючих штифтів з поворотним язиком, з’єднання проводяться одним швидким рухом. Можлива установка конструкції однорядних підмостків на двохрядній основі. Колеса оснащені подвійними гальмами, що надійно стопорять рух коліс. Швидкомонтовані металічні підмостки вигідно відрізняються від хомутових підмотків відсутністю дрібних складальних деталів та різьбових з’єднань. Для зборки, розборки, переміщення підмостків до місця роботи достатньо троє людей. Підмостки збираються з окремих взаємозмінних елементів, які можна замовляти окремо від комплекту. Логічна послідовність монтажу практично виключає помилки при зборці.


Пересувні вишки

Пересувні модульні вишки ZARGES Найвища якість та безпека. Навантаження 200 кг/м², відповідає стандартам DIN 4422 – HD 1004. Робоча висота від 2,80 м до 12,00 м. Опорний модуль може бути виконаний або у вигляді модуля А, або у вигляді складного модуля К. Зборка та демонтаж без інструменту. Поперечні балки довжиною 1650 мм виготовлені з оцинкованої сталі. Колеса Ø 150 мм оснащені стопорами та гвинтовими домкратами. Площадки з покриттям, що запобігає ковзанню  за екстремальних погодніх умов. Просте переміщення змонтованого каркасу по поперечних балках для робіт біля стіни або на відкритому місці. Вишки висотою більш ніж 8,00 м комплектуються телескопічними консолями. Ролики в базовий комплект не входять.


Сцени

– з подіумами різних розмірів та висот, – з баштами різних конструкцій та розмірів для установки світло-музичної апаратури, – з навісами, каскадними сходинками та ін. Сценічні конструкції  “БудМайстер” можуть використовуватись як під відкритим небом так і в середині приміщень. Простота конструкції сцен та подіумів  “БудМайстер” значно зменшує час, що необхідний для робіт по складанню та демонтажу, забезпечує максимальну зручність при транспортуванні та зберіганні. Підбираючи та застосовуючи різноманітні елементи можна побудувати сценічні комплекси необмежені за площею, різноманітні за конструкцією та практично на будь-якій поверхні.


Драбини

Одна драбина – 6 функцій. Можливість установки на сходових маршах. Запатентована м’яка окантовка сходинок спереду для захисту ніг. Фірмове з’єднання “сходинка-стійка” високонадійним та якісним потрійним вальцюванням. Надійна фіксація драбини стальною стяжкою. Направляючі кронштейни з пресованих алюмінієвих профілів. Страховочні стяжки з міцної перлонової стрічки захищають драбину від розкладання. Змінні двохкомпонентні пластикові вставки в основі стійок і на траверсі для запобігання ковзання. Рифлені сходинки (28 х 30 мм). Оптимальна стійкість завдяки широкій поперечній траверсі.


Оснастку для підйому вантажів (люльки)

Люлька будівельна електрична

Розмір платформи – 6м (3 секції по 2м)

Висота підйому (м) – 100

Вантажопідйомність – 630

За покриттю – фарбування

Виробник – Китай

Товар – Сертифікований!


Оснастку для підйому вантажів (лебідки)

Лебідка електрична підвісна

Виробник: TEA (Італія)

ЛЕГКІ, МОБІЛЬНІ, ЕКОНОМІЧНІ ЛЕБІДКИ!

Призначені лебідки для підйому вантажів вагою до 200 кг

макс. висота підйому лебідки – до 40 м.

Підвішуються лебідки на будь-які труби Ф48-50 мм, які надійно закріплені і здатні нести відповідне навантаження (наприклад, на ліси, розпірки. Металоконструкції та ін.)

Гарантія – 12 місяців