Компанія

Завдяки цілісності та якості роботи, ми є провідною компанією!


«Меркурій-Центр» заснований у 2000 році. За 23 роки своєї діяльності на ринку будівельного риштування та опалубки наше підпримство займає одне з лідируючих місць у своїй галузі.

Основними напрямками діяльності є: оренда, продаж будівельного риштування та будівельної опалубки, а також виконання висококваліфікованого монтажу-демонтажу.

В активі нашої фірми 23000 м²  будівельного риштування, 7000 м² опалубки,  сучасна спецтехніка, бригада професійних монтажників, які здійснять монтаж риштування будь-якої складності під Ваше замовлення. Найскладніші види монтажу ви можете переглянути на нашому сайті в рубриці “Об`єкти”.

ПРИЧИНИ ВИБРАТИ НАС

Об'єктів

Риштування

Опалубки

Досвіду


Ви можете придбати:

  • Будівельні риштування різних типів (рамне, модульне, клиново-хомутове) та великий асортимент додаткових елементів до них.

  • Фасадну захисну сітку , колеса для риштування, рукави для скидання сміття.

  • Оснастку для підйому вантажів (люльки, лебідки).

  • Будівельну опалубку для перекриття , стінову та для колон.

  • Двотарову балку, вологостійку фанеру, концентрат емульсолу, фіксатори та додаткові аксесуари для виконання монолітних робіт

А також взяти в оренду :

  • Будівельні риштування різних типів (рамне, модульне, клиново-хомутове)

  • Пересувні підмостки , модульні вишки, міні підмостки

  • Захисну сітку в комплектації з риштуванням

  • Багатофункційні драбини 3-ох секційні

  • Будівельну опалубку для перекриття, стінову та для колон

Наші переваги наступні :

-В нашому арсеналі наявні великі площі риштування з додатковими елементами (консолі, прохідні рами тощо), здатні забезпечити виконання фасадних та реставраційних робіт на об’єктах нестандартної забудови, як в історичній частині Львова так і на сучасних дизайнерських об’єктах.

– Риштування надається в оренду комплектним без необхідності додаткового оснащення засобами кріплення із достатньою кількістю робочих поверхонь (настилів) по усьому фронту робіт,  що дозволяє замовнику економити час на виконання необхідних будівельних робіт.

Наша фірма нагороджувалася дипломами, відзнаками за вагомий внесок у збереження  архітектурної спадщини міста Львова та багатьох об’єктів Західної України, нагородами за найбільний обсяг реалізації продукції серед дилерів.  Перемога у номінації  “ Європейський рівень послуг “ на конкурсі “Обличчя міста” . Щорічно приймає участь у будівельній виставці “Буд-Експо”.

Наш колектив завжди радо зустрічає своїх клієнтів та партнерів по бізнесу, розділяючи свої досягнення та багаторічний досвід.

Завітайте до нас і переконайтесь самі.

Наша якість — це Ваш успіх!